Corneille - Corneille : Vrouw en vogels in rood en grijs - Verkocht

Corneille : Vrouw en vogels in rood en grijs kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille : Vrouw en vogels in rood en grijs kopen? Bied vanaf 1!Corneille : Vrouw en vogels in rood en grijs kopen? Bied vanaf 1!Corneille : Vrouw en vogels in rood en grijs kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille

lithografie, met de hand gesigneerd en gedateerd '97

afmetingen blad: 42 cm x 31 cm

combineer aankopen en bespaar verzendkosten

Starttijd29-12-2014 om 19:33
Eindtijd4-1-2015 om 19:33
Biedingen (28)