Corneille - De vrije vogel - Serigrafie op doek handgesigneerd (ingelist)

Corneille - De vrije vogel - Serigrafie op doek handgesigneerd (ingelist) kopen? Bied vanaf 1500!
Corneille - De vrije vogel - Serigrafie op doek handgesigneerd (ingelist) kopen? Bied vanaf 1500!Corneille - De vrije vogel - Serigrafie op doek handgesigneerd (ingelist) kopen? Bied vanaf 1500!Corneille - De vrije vogel - Serigrafie op doek handgesigneerd (ingelist) kopen? Bied vanaf 1500!Corneille - De vrije vogel - Serigrafie op doek handgesigneerd (ingelist) kopen? Bied vanaf 1500!Corneille - De vrije vogel - Serigrafie op doek handgesigneerd (ingelist) kopen? Bied vanaf 1500!Corneille - De vrije vogel - Serigrafie op doek handgesigneerd (ingelist) kopen? Bied vanaf 1500!Corneille - De vrije vogel - Serigrafie op doek handgesigneerd (ingelist) kopen? Bied vanaf 1500!Corneille - De vrije vogel - Serigrafie op doek handgesigneerd (ingelist) kopen? Bied vanaf 1500!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2008
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen74 x 90 cm (h x b)
Incl. lijst78 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Grote ingelijste zeefdruk op doek van de schilder Guillaume Corneille, stichtend lid van de Cobra-groep, onderaan in inkt door de kunstenaar gesigneerd.
EA genummerd (proefdruk van de kunstenaar) 4/13
Op de rug gestempeld Atelier Corneille.
Geleverd met een certificaat van echtheid.

Afmetingen met kader : 78 x 94 cm
Afmetingen van het werk : 74 x 90 cm
Dikte : 3,5 cm

Canvas klaar om opgehangen te worden.
Guillaume Corneille controleerde alle kleuren in het atelier. De techniek van het weergeven van de penseelstreken is perfect.

Guillaume Corneille, grootmeester van de kleuren in het spoor van Gauguin, Matisse en Van Gogh, schept een joviale en kleurrijke wereld die de harmonie viert die hij met de natuur schept.

Veilige en beveiligde verzending met verzekering door UPS
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 50,00

Starttijd7-12-2023 om 19:08
Eindtijd14-12-2023 om 19:22
Openingsbod € 1.500
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieBrussels,  België