Grote ingelijste zeefdruk op doek van de schilder Guillaume Corneille, stichtend lid van de Cobra-groep, onderaan in inkt door de kunstenaar gesigneerd.
EA genummerd (proefdruk van de kunstenaar) 4/13
Op de rug gestempeld Atelier Corneille.
Geleverd met een certificaat van echtheid.
Afmetingen met kader : 78 x 94 cm
Afmetingen van het werk : 74 x 90 cm
Dikte : 3,5 cm
Canvas klaar om opgehangen te worden.
Guillaume Corneille controleerde alle kleuren in het atelier. De techniek van het weergeven van de penseelstreken is perfect.
Guillaume Corneille, grootmeester van de kleuren in het spoor van Gauguin, Matisse en Van Gogh, schept een joviale en kleurrijke wereld die de harmonie viert die hij met de natuur schept.
Veilige en beveiligde verzending met verzekering door UPS