Corneille - dolce farniente - Verkocht

Corneille - dolce farniente kopen? Bied vanaf 1!
Fotografie

Corneille - dolce farniente kopen? Bied vanaf 1!Corneille - dolce farniente kopen? Bied vanaf 1!Corneille - dolce farniente kopen? Bied vanaf 1!Corneille - dolce farniente kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
TypeFotografie
Jaartal1976
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
IngelijstIngelijst
Afmetingen17 x 22 cm (h x b)
Incl. lijst38 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
fotographie 1976 Dolce farniente au creux de la colline
mooi werkje voor de verzamelaars
zeer lichte beschadiging
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wondelgem, België

ObjectlocatieWondelgem,  België
Starttijd11-1-2022 om 11:29
Eindtijd17-1-2022 om 19:40
Biedingen (17)