Corneille - Droombeelden - Verkocht

Corneille - Droombeelden kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Droombeelden kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Droombeelden kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Droombeelden kopen? Bied vanaf 150!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
OnderwerpErotiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage116/200
Zeefdruk van Corneille

Titel: Droombeelden
Afmeting: 30x20 cm
Afmeting lijst: 52x42 cm
Oplage/editie: 116/200
Jaartal: 1994
Handgesigneerd

De zeefdruk is ingelijst en voorzien van een passe-partout.

Het kunstwerk wordt goed verpakt en verzekerd verzonden. Afhalen is ook mogelijk!
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 75,00

ObjectlocatieGroningen,  Nederland
Starttijd2-1-2022 om 16:39
Eindtijd9-1-2022 om 20:34