Een fles Vino Spumante Brut Gran Cuvee Corneille 0.75cl, 11%, met opdruk ontworpen door Corneille (1922-2010). -De afbeelding op de fles, met de bekende Corneille vrouw, vogels en een kat, is geen etiket, maar direct op het glas ge(zeef)drukt. -De afbeelding werd begin deze eeuw door Corneille ontworpen. Oorspronkelijk zat de fles samen met 3 glazen (flutes) in een kartonnen geschenkdoos. -Afmetingen fles: Hoogte, 31 cm. Doorsnede, 9 cm. -Conditie: In goede (lege) staat. De fles heeft lichte gebruikssporen. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Afhandeling: - De fles kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze voorkeur. - De fles kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Goed
In goede (lege) staat. De fles heeft lichte gebruikssporen. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Tot 2 kg.
€ 8,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00