Zelden aangeboden werk van corneille uit 1960. Gedrukt op bkf-rives papier.
Zeer lage oplage van 20 exemplaren. Oplage nummer van dit exemplaar 10/20. Uiteraard in potlood genummerd,gesigneerd en gedateerd door corneille. Ophangklaar in mooie lijst ,verdiept ingelijst
Mooi strak ingelijst geen verkleuring van het papier. Gezien de kwetsbaarheid en de grote van het werk is het niet mogelijk dit item te verzenden.
Afhalen kan in Eindhoven. Bezorging is mogelijk in een straal van 250 km vanaf eindhoven a 0,30/km
Zeer Goed