Cobra tentoonstelling waarin Corneille' grootste Amerikaanse collectie wordt gepresenteerd in Miami in het voorjaar en de zomer van 2023.
De Corneille-retrospectieve tentoonstelling in het Cobra Museum in Amstelveen, die op 15 januari afliep.
Uitgifte van een Cobra / Corneille postzegel door Bpost in 2023.
Sieraden van Corneille te zien in de Boghossian Stichting tot 14 mei 2023 (Ornamentum, Collectie Diane Venet).
Originele ingelijste zeefdruk uit 1973 met Atelier Corneille-stempel op de achterzijde.
"Gesigneerd, getiteld en gedateerd onderaan in grafiet door de schilder.
Handelseditie op 99 exemplaren - Werk vermeld onder nummer 348 van de catalogue raisonné Donkersloot.
Herkomst: Atelier Corneille (1922-2010), schilder geboren in Luik van Nederlandse ouders, stichtend lid van de Cobra-groep met Asger Jorn, Karel Appel, Dotremont, Constant, Joseph Noiret of Jacques Doucet of Alechinsky.
Zeer goede staat - 31 x 24 cm - 42 x 35 cm met lijst.
Cobra exhibition featuring the largest American collection of Corneille in Miami in the spring and summer of 2023.
Corneille retrospective that just ended on January 15 at the Cobra Museum in Amstelveen.
Issue of a Cobra / Corneille stamp at Bpost in 2023.
Jewelry by Cornelius on display at the Boghossian Foundation until May 14, 2023 (Ornamentum, Collection Diane Venet).
Original 1973 framed vintage silkscreen with Atelier Corneille stamp on back.
"Trial proof" signed, titled and dated at the bottom in graphite by the painter.
Commercial edition at 99 copies - Work referenced under number 348 of the catalog raisonné Donkersloot.
Provenance : Atelier Corneille (1922-2010), painter born in Liege of Dutch parents, founding member of the Cobra group with Asger Jorn, Karel Appel, Dotremont, Constant, Joseph Noiret or Jacques Doucet or Alechinsky.
Very good condition - 31 x 24 cm - 42 x 35 cm with frame.