Tjarko ten Have - VROUWENPORTRET / ORIGINEEL WERK / 81x67cm / KADER / SIG / 1993
Frans Franciscus - Twee kussende mannen
Liesbeth Rahder - Fraaie - zeer kleine oplage - Reliëf zeefdruk "boek en beeld" - prof. ingelijst
Type kunstwerk | Affiches |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 76 x 50 cm (h x b) |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 19-3-2023 om 16:26 |
Eindtijd | 24-3-2023 om 20:54 |