Corneille - La Porteuse Orientale, 1946

Corneille - La Porteuse Orientale, 1946 kopen? Bied vanaf 1600!
Corneille - La Porteuse Orientale, 1946 kopen? Bied vanaf 1600!Corneille - La Porteuse Orientale, 1946 kopen? Bied vanaf 1600!Corneille - La Porteuse Orientale, 1946 kopen? Bied vanaf 1600!Corneille - La Porteuse Orientale, 1946 kopen? Bied vanaf 1600!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1946
TechniekPenseel (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 x 10 cm (h x b)
Incl. lijst35 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oost-Indische inkt en aquarel op papier, gesigneerd en gedateerd in grafiet rechtsonder.
Prachtig origineel werk geleverd met certificaat van echtheid.

Afmetingen met lijst : 35 x 20 cm. Formaat van het werk : 25 x 10 cm.
Als reizende kunstenaar nodigt Guillaume Corneille ons uit om te reizen en exotisch te zijn. Hij ontdekte Afrika in de jaren 1940 door het artistieke pad van Paul Klee te volgen.
Guillaume Corneille (1922-2010) geboren in Luik van Nederlandse ouders was een van de leden van de Cobra-groep met Constant, Dotremont, Karel Appel, Asger Jorn, Noiret, Doucet, of Alechinsky.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bruxelles, België
PrijsTot 5 kg.
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 21,50
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 50,00

Starttijd29-1-2024 om 15:28
Eindtijd7-2-2024 om 21:37
Openingsbod € 1.600
ObjectlocatieBruxelles,  België