Corneille - limited edition (beperkte oplage) - Verkocht

Corneille - limited edition (beperkte oplage) kopen? Bied vanaf 50!
Corneille - limited edition (beperkte oplage) kopen? Bied vanaf 50!Corneille - limited edition (beperkte oplage) kopen? Bied vanaf 50!Corneille - limited edition (beperkte oplage) kopen? Bied vanaf 50!Corneille - limited edition (beperkte oplage) kopen? Bied vanaf 50!Corneille - limited edition (beperkte oplage) kopen? Bied vanaf 50!Corneille - limited edition (beperkte oplage) kopen? Bied vanaf 50!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
DragerTextiel
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk op canvas.
Beperkte oplage van art galerie Ten Cate.

Goede staat

Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-07-2020 om 10:24
Eindtijd:24-07-2020 om 19:00
Biedingen (2)
annemarie1979
24 jul. / 08:30
€ 60
Boris2810
23 jul. / 22:45
€ 50