Corneille - limited edition (beperkte oplage) - Verkocht

Corneille - limited edition (beperkte oplage) kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - limited edition (beperkte oplage) kopen? Bied vanaf 50!Corneille - limited edition (beperkte oplage) kopen? Bied vanaf 50!Corneille - limited edition (beperkte oplage) kopen? Bied vanaf 50!Corneille - limited edition (beperkte oplage) kopen? Bied vanaf 50!Corneille - limited edition (beperkte oplage) kopen? Bied vanaf 50!Corneille - limited edition (beperkte oplage) kopen? Bied vanaf 50!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
DragerTextiel
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk op canvas.
Beperkte oplage van art galerie Ten Cate.
Goede staat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Almere, Nederland
Binnen Nederland € 6,95