Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1997 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 27.5 x 36 cm (h x b) |
Incl. lijst | 84 x 64.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oisterwijk, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 31-1-2024 om 11:56 |
Eindtijd | 9-2-2024 om 22:12 |
Objectlocatie | Oisterwijk, Nederland |