Corneille - Litho, La Peschiera (Groot) - Verkocht

Corneille - Litho, La Peschiera (Groot) kopen? Bied vanaf 200!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Litho, La Peschiera (Groot) kopen? Bied vanaf 200!Corneille - Litho, La Peschiera (Groot) kopen? Bied vanaf 200!Corneille - Litho, La Peschiera (Groot) kopen? Bied vanaf 200!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2009
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageH.C. II/IV

Binnen Nederland € 11,50