Corneille - Litho uit 1989 prachtig ingelijst - Verkocht

Corneille - Litho uit 1989 prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 325!
Corneille - Litho uit 1989 prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 325!Corneille - Litho uit 1989 prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 325!Corneille - Litho uit 1989 prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 325!Corneille - Litho uit 1989 prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 325!Corneille - Litho uit 1989 prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 325!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
Lijst70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille - Prachtige Mooie litho uit 1989
Titel van het kunstwerk is Reves  peintes
Afmeting +/- 60 x 40 cm
Gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1989  links oplage nr ../200
Ingelijst in mooie zilveren omlijsting onder zuurvrij passé partout
Ready to hang

Nb. Liefst ophalen of laten bezorgen tegen kostprijs. Aanfetekend verzenden excl omlijsting

Dit item is verkocht voor 345,00
Starttijd:30-07-2019 om 14:11
Eindtijd:08-08-2019 om 22:30
Biedingen (2)
Leonardio
08 aug. / 07:31
€ 345
Anthon
04 aug. / 02:38
€ 325