Corneille - L'oiseau des songes - Grote lithografie - Verkocht

Corneille - L'oiseau des songes - Grote lithografie kopen? Bied vanaf 179!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - L'oiseau des songes - Grote lithografie kopen? Bied vanaf 179!Corneille - L'oiseau des songes - Grote lithografie kopen? Bied vanaf 179!Corneille - L'oiseau des songes - Grote lithografie kopen? Bied vanaf 179!Corneille - L'oiseau des songes - Grote lithografie kopen? Bied vanaf 179!Corneille - L'oiseau des songes - Grote lithografie kopen? Bied vanaf 179!Corneille - L'oiseau des songes - Grote lithografie kopen? Bied vanaf 179!Corneille - L'oiseau des songes - Grote lithografie kopen? Bied vanaf 179!Corneille - L'oiseau des songes - Grote lithografie kopen? Bied vanaf 179!Corneille - L'oiseau des songes - Grote lithografie kopen? Bied vanaf 179!Corneille - L'oiseau des songes - Grote lithografie kopen? Bied vanaf 179!Corneille - L'oiseau des songes - Grote lithografie kopen? Bied vanaf 179!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen52 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Guillaume Cornelis van Beverloo aka Corneille (1922-2010) - ‘L'oiseau des songes’

Mooie lithografie uit 1997
Prachtige kleuren, gedrukt op dik handgemaakt papier

Handgesigneerd en gedateerd in potlood rechtsonder

Handgenummerd in potlood linksonder
Handgeschreven titel in potlood in het midden onderaan

kleine oplage: E/A 10/25

(exemplaar artiest)

groot formaat: 62 x 55 cm

Zeer goede staat, altijd bewaard in donkere lade.

Verzekerde verzending met track en trace.

Heeft u een vraag, of wilt u het werk alvorens u een bod uitbrengt komen bekijken, stel dan een vraag via de button "vraag de verkoper"

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalst, België
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 26,50
Naar Duitsland € 26,50
Europese Unie € 26,50

ObjectlocatieAalst,  België
Starttijd12-10-2021 om 17:23
Eindtijd27-10-2021 om 15:52