Corneille - niet gekend

Corneille - niet gekend kopen? Bied vanaf 650!
Corneille - niet gekend kopen? Bied vanaf 650!Corneille - niet gekend kopen? Bied vanaf 650!Corneille - niet gekend kopen? Bied vanaf 650!Corneille - niet gekend kopen? Bied vanaf 650!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen140 x 100 cm (h x b)
Incl. lijst178 x 137 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi groot werk.  Kunstwerk tussen twee glazen met daarrond een donkeren, houten kader.  EA 1/10
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Turnhout, België

Openingsbod € 650
ObjectlocatieTurnhout,  België
Starttijd12-4-2024 om 22:26
Eindtijd21-4-2024 om 21:15