Corneille - 'Nu jaune (Natacha)' - Groot - Imposant ingelijst (nieuw)

Corneille - 'Nu jaune (Natacha)' - Groot - Imposant ingelijst (nieuw) kopen? Bied vanaf 670!
Corneille - 'Nu jaune (Natacha)' - Groot - Imposant ingelijst (nieuw) kopen? Bied vanaf 670!Corneille - 'Nu jaune (Natacha)' - Groot - Imposant ingelijst (nieuw) kopen? Bied vanaf 670!Corneille - 'Nu jaune (Natacha)' - Groot - Imposant ingelijst (nieuw) kopen? Bied vanaf 670!Corneille - 'Nu jaune (Natacha)' - Groot - Imposant ingelijst (nieuw) kopen? Bied vanaf 670!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1982
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
Lijst90 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie litho van Corneille met de titel: 'Nu jaune'. Het is een portret van Natacha van Beverloo,  de vrouw van Corneille. Het werk is linksboven met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Het werk  is  professioneel ingelijst in een luxe nieuwe goudkleurige lijst en is voorzien van een bijpassend passe-partout. Het geheel is in perfecte staat.

Kunstenaar: Corneille
Techniek:  Lithografie
Oplage: E.a.
Gesigneerd: Linksboven
Ingelijst: Ingelijst
Afmeting zonder lijst (HxB): 50 x 65 cm
Afmeting met lijst (HxB): 90 x 104 cm
Conditie Werk:  Zeer goed
Conditie lijst:  Nieuw

Sluit over 4d 19u 29m 47s
Openingsbod€ 670
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland
VerzendingAlleen per koerier

Starttijd:27-07-2021 om 15:41
Eindtijd:01-08-2021 om 19:23