Corneille - Serie (3 Stuks) - Le Soleil, La Femme, L'Oiseau - Litho's - Verkocht

Corneille - Serie (3 Stuks) - Le Soleil, La Femme, L'Oiseau - Litho's kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Serie (3 Stuks) - Le Soleil, La Femme, L'Oiseau - Litho's kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Serie (3 Stuks) - Le Soleil, La Femme, L'Oiseau - Litho's kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Serie (3 Stuks) - Le Soleil, La Femme, L'Oiseau - Litho's kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Serie (3 Stuks) - Le Soleil, La Femme, L'Oiseau - Litho's kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Serie (3 Stuks) - Le Soleil, La Femme, L'Oiseau - Litho's kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Serie (3 Stuks) - Le Soleil, La Femme, L'Oiseau - Litho's kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Serie (3 Stuks) - Le Soleil, La Femme, L'Oiseau - Litho's kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Serie (3 Stuks) - Le Soleil, La Femme, L'Oiseau - Litho's kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Serie (3 Stuks) - Le Soleil, La Femme, L'Oiseau - Litho's kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage29
Serie van 3 werken litho's van Corneille, elk identiek formaat en zelfde nummer oplage (alle drie 29/150) uit 1981. Dit drietal is gekocht in 1982 bij Galerie JAS te Utrecht. Elk werk is voorzien van een signatuur en een mooie zwarte lijst. Deze serie gaat in zijn geheel weg en kan doordeweeks 's avonds opgehaald worden in Utrecht.

ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd27-3-2021 om 9:47
Eindtijd4-4-2021 om 22:23
Biedingen (32)