Corneille - VROUW MET ZWARTE KAT / KLEURLITHO / 56x72cm / SIG - Verkocht

Corneille - VROUW MET ZWARTE KAT / KLEURLITHO / 56x72cm / SIG kopen? Bied vanaf 165!
Corneille - VROUW MET ZWARTE KAT / KLEURLITHO / 56x72cm / SIG kopen? Bied vanaf 165!Corneille - VROUW MET ZWARTE KAT / KLEURLITHO / 56x72cm / SIG kopen? Bied vanaf 165!Corneille - VROUW MET ZWARTE KAT / KLEURLITHO / 56x72cm / SIG kopen? Bied vanaf 165!Corneille - VROUW MET ZWARTE KAT / KLEURLITHO / 56x72cm / SIG kopen? Bied vanaf 165!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille (1922-2010).
Vrouw met zwarte kat.
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Geen nummering.
Proper blad.
Blad: 56x72cm.
Niet ingekaderd.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.

Dit item is verkocht voor 165,00
Starttijd:21-12-2018 om 10:23
Eindtijd:04-01-2019 om 19:50
jh_benken15
04 jan. / 12:35
€ 165