Corneille: vrouw,zon en kivu vogel - Verkocht

Corneille: vrouw,zon en kivu vogel kopen? Bied vanaf 1!
Corneille: vrouw,zon en kivu vogel kopen? Bied vanaf 1!Corneille: vrouw,zon en kivu vogel kopen? Bied vanaf 1!Corneille: vrouw,zon en kivu vogel kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:  Corneille(1922-2010).

Titel: vrouw,zon en kivu vogel

Techniek:  lithografie op papier

Gesigneerd: met de hand gesigneerd en gedateerd 2001

Oplage: exemplaar E/A (épreuve d’artiste)

Afmetingen blad: 60 cm x 50 cm

Conditie: zeer goed

Gratis afhalen na afspraak in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden Hasselt)

U geniet een teruggaverecht tot maximum 14 dagen na in ontvangstname (aangetekend terugzenden op uw kosten in originele verpakking)

Dit item is verkocht voor 61,00
Starttijd:30-12-2016 om 14:19
Eindtijd:08-01-2017 om 20:29
Biedingen (16)
R61F
08 jan. / 20:19
€ 61
26051
08 jan. / 20:19
€ 56
R61F
08 jan. / 20:14
€ 50
Alain1977
08 jan. / 20:14
€ 45
Alain1977
01 jan. / 12:41
€ 40
leidsche87rijn
01 jan. / 12:41
€ 35
leidsche87rijn
01 jan. / 12:38
€ 30
Alain1977
01 jan. / 12:33
€ 25
HettyM
01 jan. / 12:33
€ 20
Alain1977
01 jan. / 12:33
€ 20
HettyM
01 jan. / 12:21
€ 11
Alain1977
31 dec. / 11:05
€ 9
lcur
31 dec. / 11:05
€ 7
Alain1977
31 dec. / 11:05
€ 5
lcur
31 dec. / 11:05
€ 3
Alain1977
30 dec. / 19:53
€ 1