Corneille - Corneille: vrouw,zon en kivu vogel - Verkocht

Corneille: vrouw,zon en kivu vogel kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille: vrouw,zon en kivu vogel kopen? Bied vanaf 1!Corneille: vrouw,zon en kivu vogel kopen? Bied vanaf 1!Corneille: vrouw,zon en kivu vogel kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:  Corneille(1922-2010).

Titel: vrouw,zon en kivu vogel

Techniek:  lithografie op papier

Gesigneerd: met de hand gesigneerd en gedateerd 2001

Oplage: exemplaar E/A (épreuve d’artiste)

Afmetingen blad: 60 cm x 50 cm

Conditie: zeer goed

Gratis afhalen na afspraak in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden Hasselt)

U geniet een teruggaverecht tot maximum 14 dagen na in ontvangstname (aangetekend terugzenden op uw kosten in originele verpakking)

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velm, België