Corneille - Zeefdruk, Les Amies - Ingelijst

Corneille - Zeefdruk, Les Amies - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 190,00

Corneille - Zeefdruk, Les Amies - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Zeefdruk, Les Amies - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Zeefdruk, Les Amies - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37108 verkochte items
Alle items van deze verkoper (219)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1981
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 cm x 48.5 cm (h x b)
Lijst84.5 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150/200

Administratieve code:

QQROS

In het beeld is sprake van foxing. Zie de foto's voor een indruk.

Dit item is verkocht voor 190,00

Starttijd:08-01-2019 om 11:00
Eindtijd:21-01-2019 om 22:45

Biedingen (5):

Rooiaard
15 jan. / 17:17
€ 190
YvesM
15 jan. / 17:17
€ 180
Rooiaard
15 jan. / 17:17
€ 170
YvesM
15 jan. / 17:17
€ 160
Rooiaard
13 jan. / 12:59
€ 150