Jan Schoonhoven - Formatie, zeefdruk - Verkocht

Jan Schoonhoven - Formatie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 195!
Jan Schoonhoven - Formatie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 195!Jan Schoonhoven - Formatie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 195!
  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
StijlMinimalistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageZ
Mooie, karakteristieke compositie uit de portfolio Formatie van Jan Schoonhoven.  Zeefdruk op Terlio papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1987) en geletterd (W/Z).  Dit was een exemplaar geletterd van A-Z voor de medewerkers van de uitgever Bébert.  In mint conditie.

Afmetingen: 50cm x 33cm (blad), 41cm x 25cm (beeld)

Dit item is verkocht voor 224,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-01-2023 om 23:48
Eindtijd:30-01-2023 om 19:46
Dejong_99
30 jan. / 16:14
€ 195