Jan Schoonhoven - Jan Schoonhoven zeefdruk uit 1987 (II) - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
Een zeer fraaie zeefdruk op Terlio-papier van Jan Schoonhoven uit 1987.

Het werk is handgesigneerd en genummerd B/Z (oplage destijds was 100 + A t/m Z).

Afmetingen: 50 x 32,5 cm en in perfekte conditie.

Verzendkosten: €7,50 (verzekerd).

Voor meer informatie: www.galeriezien.nl

Starttijd18-5-2011 om 21:48
Eindtijd28-5-2011 om 21:48