Jan Schoonhoven zeefdruk uit 1987 (II) - Verkocht

Verkoopprijs: € 250,00

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

809 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
GesigneerdHandgesigneerd
Een zeer fraaie zeefdruk op Terlio-papier van Jan Schoonhoven uit 1987.

Het werk is handgesigneerd en genummerd B/Z (oplage destijds was 100 + A t/m Z).

Afmetingen: 50 x 32,5 cm en in perfekte conditie.

Verzendkosten: €7,50 (verzekerd).

Voor meer informatie: www.galeriezien.nl

Dit item is verkocht voor 250,00
Starttijd:18-05-2011 om 21:48
Eindtijd:28-05-2011 om 21:48
janhenderikse
20 mei / 21:00
€ 250