Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1974 |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 76 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 190 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Den bosch / vlijmen, Nederland |
Objectlocatie | Den Bosch / Vlijmen, Nederland |
Starttijd | 10-6-2022 om 22:39 |
Eindtijd | 24-6-2022 om 22:45 |