Karel Appel - COBRA-FIGURATIE / KLEURLITHO / 55x75cm / SIG - Verkocht

Karel Appel - COBRA-FIGURATIE / KLEURLITHO / 55x75cm / SIG kopen? Bied vanaf 395!
Karel Appel - COBRA-FIGURATIE / KLEURLITHO / 55x75cm / SIG kopen? Bied vanaf 395!Karel Appel - COBRA-FIGURATIE / KLEURLITHO / 55x75cm / SIG kopen? Bied vanaf 395!Karel Appel - COBRA-FIGURATIE / KLEURLITHO / 55x75cm / SIG kopen? Bied vanaf 395!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage99/160

Karel Appel (1921-2006).
Cobra-figuratie.
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met wit potlood.
Ex.nr. 99/160.
Proper blad.
Blad: 55x75cm.
Niet ingekaderd.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.

Dit item is verkocht voor 395,00
Starttijd:10-12-2018 om 09:39
Eindtijd:23-12-2018 om 19:45
KUMALA1952
22 dec. / 18:14
€ 395