Jan te Wierik - Set van 3 zeefdrukken
Wilhelm Schlote - Spiralblumen – Originele kleurentekening
ARS Artigiana Deruta - Zeldzame offerschaal met diermotieven uit 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Dame op terras (groot formaat) fl. 5400,-
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1978 |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 106 x 75 cm (h x b) |
Incl. lijst | 135 x 103 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Eindhoven, Nederland |
Starttijd | 29-5-2023 om 12:58 |
Eindtijd | 4-6-2023 om 20:15 |