Karel Appel - Ingelijste litho - 1978 - Verkocht

Karel Appel - Ingelijste litho - 1978 kopen? Bied vanaf 495!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Ingelijste litho - 1978 kopen? Bied vanaf 495!Karel Appel - Ingelijste litho - 1978 kopen? Bied vanaf 495!Karel Appel - Ingelijste litho - 1978 kopen? Bied vanaf 495!Karel Appel - Ingelijste litho - 1978 kopen? Bied vanaf 495!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen73 x 54.5 cm (h x b)
Incl. lijst98 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage66/175
Litho van Karel Appel uit 1978. Nummer 66/175. Afmetingen incl lijst: H97 x b75cm. Afmetingen werk: H54,5 x b73cm. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzending:
Het werk kan ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling,  is zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het kan ook met een koerier worden verzonden. Kosten Nederland: 50,50. Kosten Vlaanderen: 91,50.

In goede staat. Er zit wat spiegeling van de foto links boven .

Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
Starttijd19-11-2020 om 11:06
Eindtijd15-12-2020 om 21:40
Biedingen (2)