Karel Appel - LOS PAJAROS / AQUATINT-KLEURETS / EAU-FORTE COLORE / 76x56cm / SIG - Verkocht

Karel Appel - LOS PAJAROS / AQUATINT-KLEURETS / EAU-FORTE COLORE / 76x56cm / SIG kopen? Bied vanaf 535!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - LOS PAJAROS / AQUATINT-KLEURETS / EAU-FORTE COLORE / 76x56cm / SIG kopen? Bied vanaf 535!Karel Appel - LOS PAJAROS / AQUATINT-KLEURETS / EAU-FORTE COLORE / 76x56cm / SIG kopen? Bied vanaf 535!Karel Appel - LOS PAJAROS / AQUATINT-KLEURETS / EAU-FORTE COLORE / 76x56cm / SIG kopen? Bied vanaf 535!Karel Appel - LOS PAJAROS / AQUATINT-KLEURETS / EAU-FORTE COLORE / 76x56cm / SIG kopen? Bied vanaf 535!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekAquagravure
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60 ex. + 15 H.C.
Karel Appel (1921-2006).
Titel/Titre: "Los Pajaros".
Aquatint-kleurets op dik handgeschept papier/Aquatint-eau-forte coloré sur papier épais fait à la main.
Gesigneerd met potlood/Signé avec crayon.
Ex.nr. H.C. (Hors Commerce).
1988.
Proper blad/Feuille propre.
Blad/Feuille: 76x56.
Niet ingekaderd/Non encadré.

Kunstwerk enkel ophalen na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE). Oeuvre d’art seulement à enlever à mon domicile (Brasschaat, Anvers, BE).

Service voor persoonlijke levering in Vlaanderen mogelijk: 30 euro.

Zeer goede staat/Très bon état.

ObjectlocatieBrasschaat,  België
Starttijd25-12-2021 om 12:19
Eindtijd8-1-2022 om 21:22