Karel Appel - tovenaar - Verkocht

Karel Appel - tovenaar kopen? Bied vanaf 199!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - tovenaar kopen? Bied vanaf 199!Karel Appel - tovenaar kopen? Bied vanaf 199!Karel Appel - tovenaar kopen? Bied vanaf 199!Karel Appel - tovenaar kopen? Bied vanaf 199!Karel Appel - tovenaar kopen? Bied vanaf 199!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst61 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE/A
Fraaie in nieuwstaat verkerende zeefdruk van karel appel uit 1978.
Maakte deel uit van de beroemde schilderskist.

Het werk is eenvoudig ingelijst.
Uiteraard potlood genummerd en gesigneerd door Karel Appel
Ophangklaar.
Dit item kan verzonden worden.
Verzenden is op risico koper,en gebeurt altijd aangetekend.
afhalen kan in eindhoven.
Bezorging is ook mogelijk vanaf eindhoven in een straal van 250 km a 0,30 /km
nvt

ObjectlocatieEindhoven,  Nederland
Starttijd20-9-2021 om 15:31
Eindtijd25-9-2021 om 19:05