Karel Appel - Karel Appel zeldzame litho uit 1989 - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeldzame litho van Karel Appel uit de serie: \'Can we dance a landscape?\'

Het werk is gesigneerd en genummerd (oplage slechts 95 stuks).

Afmetingen: 65 x 50 cm en is in perfekte conditie.

Voor meer informatie zie: www.galeriezien.nl

Verzendkosten: €10

Starttijd14-5-2012 om 22:26
Eindtijd24-5-2012 om 22:26