Prachtige zeefdruk van Corneille - Verkocht

Prachtige zeefdruk van Corneille kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Corneille op papier

Nu bieden vanaf 1 euro! i.v.m. verandering collectie
Titel: Holland
Formaat: 70x50 cm (beeld idem.)
Oplage: 250 ex, en enkele Ea's
Gesigneerd: Met de hand in potlood
Conditie: Nieuwstaat(kleuren zijn in het echt mooier dan op de foto!)

Verzendkosten:
Normale pakketpost: €6,75
Aangetekend: €8.05

Verzending altijd in verzendkoker met een diameter van 100mm.

Afhalen 7 dagen per week op afspraak ook s'avonds

Messie Art
Broekerhavenweg 107
1611 CB Bovenkarspel
GSM: 06-52849584
KvK:60429097

Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:13-08-2014 om 14:45
Eindtijd:27-08-2014 om 14:45
Biedingen (19)
bparmentier
27 aug. / 13:00
€ 90
kleurrijkekunstfriesland
27 aug. / 12:59
€ 85
bparmentier
22 aug. / 12:18
€ 80
JanZ
17 aug. / 00:58
€ 75
bparmentier
17 aug. / 00:58
€ 70
JanZ
17 aug. / 00:57
€ 65
bparmentier
17 aug. / 00:57
€ 60
JanZ
17 aug. / 00:57
€ 55
bparmentier
17 aug. / 00:57
€ 50
JanZ
14 aug. / 13:51
€ 45
JvB-AMD
14 aug. / 13:51
€ 40
JanZ
14 aug. / 12:10
€ 35
bparmentier
14 aug. / 12:10
€ 30
bparmentier
14 aug. / 10:21
€ 11
JvB-AMD
14 aug. / 10:21
€ 9
bparmentier
14 aug. / 10:21
€ 7
JvB-AMD
14 aug. / 10:21
€ 5
bparmentier
14 aug. / 10:19
€ 3
Ferre
14 aug. / 09:32
€ 1