5. Evert Maliangkay

Evert Maliangkay (1941)

3 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Evert MALIANGKAY (Rotterdam 1941)

4 jaar studie aan de academie van Beeldende kunsten in Rotterdam (overdag Grafische Vormgeving, 's avonds Autonome kunst) Werkzaam als grafisch vormgever en artdirector op reclamebureaus.

Daarna freelance ontwerper en autonoom beeldend kunstenaar (o.a. ontwerper van de tijger voor het Rotterdams Filmfestival en winnaar Koninklijke subsidie voor de schilderkunst)

Vanaf 1975 docent aan de academie van beeldende kunst Arnhem, oprichter van het AVE festival Arnhem, oprichter (1995) van het kunst- en cultuurprogramma MOOIS op TV Rijnmond. Diverse commissies en bestuursfuncties (Stroom HCBK Den Haag, Rotterdamse Kunststichting, Time Based Arts Amsterdam, etc).

Nationaliteit / school

Nederlands

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Evert Maliangkay - Performende jaren 70 figuren, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!

Evert Maliangkay - Performende jaren 70 figuren, zeefdruk

Geplaatst doorRosser

Jaartal1973
Afmetingen62 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Evert Maliangkay - Verliefden - 1965 kopen? Bied vanaf 60!

Evert Maliangkay - Verliefden - 1965

Geplaatst doorCIRQ_Collection

Jaartal1965
TechniekGouache
Afmetingen42.5 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Evert Maliangkay - Mutatie - 1965 kopen? Bied vanaf 60!

Evert Maliangkay - Mutatie - 1965

Geplaatst doorCIRQ_Collection

Jaartal1965
TechniekGouache
Afmetingen29.2 cm x 42.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst