5. Frederik Beerbaum

Frederik Beerbaum (1942)

1 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Frederik BEERBAUM (ook vermeld als Freek Beerbaum): (Hilversum 1942)

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Frederik Beerbaum - Kust Noordzee kopen? Bied vanaf 75!

Frederik Beerbaum - Kust Noordzee

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRdejonkersr01

Eindtijd24-01-2021 om 22:36

Jaartal1980
TechniekAquarel
Afmetingen51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst