5. Georges Lambert

Georges Lambert (1919-1998)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

Georges LAMBERT (1919 - 1998)

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Georges Lambert - Barques de Pêche kopen? Bied vanaf 35!

Georges Lambert - Barques de Pêche

Geplaatst doorPrivateartcollector

Eindtijd11-07-2021 om 22:56

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst