5. Gerart Kamphuis

Gerart Kamphuis (1953)

1 aangeboden items / 22 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Gerart KAMPHUIS (1953)

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Gerart Kamphuis - 4 zeefdrukken: Eiland van Dag en Nacht e.a. kopen? Bied vanaf 40!

Gerart Kamphuis - 4 zeefdrukken: Eiland van Dag en Nacht e.a.

Geplaatst doorimre9

Eindtijd19-06-2021 om 22:43

Jaartal2000
Afmetingen23 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout