5. Herman Bronkhorst

Herman Bronkhorst (1913)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Herman BRONKHORST Geboren te Rotterdam in 1913. Bekend geworden met onder andere havengezichten en stadsgezichten. Vermeld in Pieter Scheen

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar
Herman Bronkhorst - Zeilboten kopen? Bied vanaf 100!

Herman Bronkhorst - Zeilboten

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorPietcallemeyn

Eindtijd01-08-2021 om 21:17

Jaartal1975
TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst