5. Hermanus Cornelis Hokken

Hermanus Cornelis Hokken (1927-1988)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Hermanus Cornelis HOKKEN (1927-1988)

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Hermanus Cornelis Hokken - Eenden aan de waterkant in bosrijke omgeving. kopen? Bied vanaf 285!

Hermanus Cornelis Hokken - Eenden aan de waterkant in bosrijke omgeving.

Geplaatst doorPardoel

Eindtijd27-02-2021 om 21:14

Afmetingen64 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst