5. Jan Jippe van Herrikhuijzen

Jan Jippe van Herrikhuijzen (1946)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

Jan Jippe van HERRIKHUIJZEN (1946)

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Jan Jippe van Herrikhuijzen - JJvH IV kopen? Bied vanaf 50!

Jan Jippe van Herrikhuijzen - JJvH IV

Geplaatst doorVandeArt

Eindtijd20-06-2021 om 21:46

Jaartal1995
Afmetingen82 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst