5. Luc Coeckelberghs

Luc Coeckelberghs (1953)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Luc COECKELBERGHS (Meensel-Kiezegem 1953)

1 aangeboden items van deze kunstenaar
Luc Coeckelberghs - Geschenk aan de leden van Jeugd en Plastische Kunst kopen? Bied vanaf 50!

Luc Coeckelberghs - Geschenk aan de leden van Jeugd en Plastische Kunst

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd25-07-2021 om 19:14

Jaartal1979
TechniekOffset
Afmetingen43 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst