5. Marjan Nagtegaal

Marjan Nagtegaal (1950)

2 aangeboden items / 35 verkochte items

FA. (16 x Favoriet)

Beeldend kunstenaar. Koninklijke academie Den Haag, afgerond in 1975

Nationaliteit / school

Nederlands

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Marjan Nagtegaal - Acryl op paneel, De Roze Kooi - Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!

Marjan Nagtegaal - Acryl op paneel, De Roze Kooi - Ingelijst

Geplaatst doorKees58

Eindtijd18-06-2021 om 19:33

Afmetingen68 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Aftersale
Marjan Nagtegaal - De aarde is onder, de lucht is boven kopen? Bied vanaf 45!

Marjan Nagtegaal - De aarde is onder, de lucht is boven

Geplaatst doorJvanvlijmen

Eindtijd18-06-2021 om 22:30

TechniekEts
Afmetingen33.5 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst