5. Paul van Groningen

Paul van Groningen (1955)

5 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Paul van GRONINGEN (Amsterdam 1955)

Nationaliteit / school

Nederlands

5 aangeboden items van deze kunstenaar
Paul van Groningen - Joy of love kopen? Bied vanaf 250!

Paul van Groningen - Joy of love

Geplaatst doorpaulvangroningen

Afmetingen94 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul van Groningen - Peacock feather kopen? Bied vanaf 195!

Paul van Groningen - Peacock feather

Afmetingen43.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul van Groningen - Seasex kopen? Bied vanaf 165!

Paul van Groningen - Seasex

Afmetingen41.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul van Groningen - Blue Whale kopen? Bied vanaf 165!

Paul van Groningen - Blue Whale

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul van Groningen - Zebra kopen? Bied vanaf 165!

Paul van Groningen - Zebra

Afmetingen41.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst