5. Rob Lodder

Rob Lodder (1946)

2 aangeboden items / 25 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Rob LODDER (Zandvoort 1946)

Nationaliteit / school

Nederlands

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Rob Lodder - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!

Rob Lodder - Zonder titel

Geplaatst doordeKunstZolder

Eindtijd28-07-2021 om 22:42

Jaartal1987
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Rob Lodder - zonder titel en nog een werk onbekende kunstenaar kopen? Bied vanaf 30!

Rob Lodder - zonder titel en nog een werk onbekende kunstenaar

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd03-08-2021 om 22:00

Jaartal1987
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst