5. Simon Benson

Simon Benson (1956)

2 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Simon BENSON Geboren in Londen, Engeland (1956). Woont en werkt in Eindhoven.

Opleiding: Academie voor Industriële Vormgeving Eindhoven, autonome vormgeving (1984-1989)

Nationaliteit / school

Engels

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Simon Benson - zonder titel kopen? Bied vanaf 110!

Simon Benson - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd06-06-2021 om 22:59

Jaartal2003
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Simon Benson - Jubileumprent Stichting Peninsula en een extra werk van Mari Reijnders kopen? Bied vanaf 35!

Simon Benson - Jubileumprent Stichting Peninsula en een extra werk van Mari Reijnders

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd15-07-2021 om 22:54

Jaartal1996
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst