5. Sven Kettlitz

Sven Kettlitz (XXe Eeuw)

1 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Sven KETTLITZ

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar
Sven Kettlitz - Document no. 15 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!

Sven Kettlitz - Document no. 15 - Ingelijst

Geplaatst dooryookoo

Eindtijd27-07-2021 om 22:03

Jaartal1997
Afmetingen70.5 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst