Szanto Andreasz (1946)
  5. Szanto Andreasz

Szanto Andreasz (1946)

Kunstenaar

Szanto ANDREASZ (Satu Mare 1946)

Aangeboden items
1
Verkochte items
1
Nationaliteit
Roemeens
Links
Favoriet
FA. (1 x Favoriet)
1 aangeboden items van deze kunstenaar
Szanto Andreasz - Kleurenets, Cerberus kopen? Bied vanaf 35!
Szanto Andreasz - Kleurenets, Cerberus

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd28-05-2022 om 20:06

Jaartal1996
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Kunst kopen van Szanto Andreasz

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Szanto Andreasz? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Szanto Andreasz. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Szanto Andreasz en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Szanto Andreasz te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Szanto Andreasz!

Volg het aanbod kunst van Szanto Andreasz te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Szanto Andreasz te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Szanto Andreasz instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Szanto Andreasz kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Szanto Andreasz!

Waarom via Kunstveiling kunst van Szanto Andreasz kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Szanto Andreasz en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Szanto Andreasz via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Szanto Andreasz of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Szanto Andreasz?

Kunst kopen van Szanto Andreasz begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Szanto Andreasz, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Szanto Andreasz. Om meer kans te maken om de Szanto Andreasz te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Szanto Andreasz! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.