5. Ton Pret

Ton Pret

2 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Ton PRET

Nationaliteit / school

Nederlands

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Ton Pret - Night Walk kopen? Bied vanaf 20!

Ton Pret - Night Walk

Geplaatst doorArtDumay

Eindtijd25-07-2021 om 19:01

Afmetingen68 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Ton Pret - Desire kopen? Bied vanaf 25!

Ton Pret - Desire

Geplaatst doorArtDumay

Eindtijd14-07-2021 om 21:27

Afmetingen78 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst