5. Willem Kloppers

Willem Kloppers (1937-2014)

1 aangeboden items / 22 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Willem KLOPPERS (Den Haag 1937 - ?? 2014)

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Willem Kloppers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!

Willem Kloppers - Zonder titel

Geplaatst doordeKunstZolder

Eindtijd28-07-2021 om 22:40

Jaartal1987
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst