Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Corneille
Titel: naakt en vogel in geel
Techniek:schitterende kleuren lithografie, het volledige blad is bedrukt
Gesigneerd: met de hand gesigneerd en gedateerd 2001
Oplage: 10 exemplaren EA (épreuve d'artiste) u biedt op nummer 6/10
Afmetingen blad en afbeelding : 70 cm x 50 cm
Conditie: zeer goed
Levering in een DPD parcelshop naar uw keuze
Nederland, Duitsland en Luxemburg : 7,50 euro (zoek uw punt op de site dpdwebparcel.be onder de knop Pickup )
België : 4 euro (zoek uw punt op de site dpdwebparcel.be onder de knop Pickup )
Verzending met DPD koerierdienst ( met track en trace ) naar elk adres in
Nederland, Luxemburg en Duitsland: 12,50 euro
België: 6 euro
Of
Verzending met Belgische Post:
Bpack World met track en tracé: 16,40 euro naar Nederland
Bpack Secur: 8 euro naar België
Gratis afhalen na afspraak in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden Hasselt)
U geniet een terug-gaverecht tot maximum 14 dagen na in ontvangstname (aangetekend terugzenden op uw kosten in originele verpakking)
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velm, België |
Objectlocatie | Velm, België |
Starttijd | 11-11-2017 om 10:21 |
Eindtijd | 21-11-2017 om 21:21 |