Constant (Nieuwenhuys): Mooie kleurenets - Verkocht

  • Constant (1920-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
1-1-1

Prachtige Kleurenets van Constant, ingedrukt in mooi handgeschept papier.

Titel: Onbekend
Jaartal: onbekend
Afmetingen ets: 19cm x 15cm
Afmetingen blad: 39cm x 50cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 180/190
Herkomst: Uitgebracht bij Prent 190

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Garantie:

Informatie:
Dit item is verkocht voor 385,00
Starttijd:24-06-2011 om 13:15
Eindtijd:03-07-2011 om 13:15
Biedingen (3)
bram
03 jul. / 13:08
€ 385
harrie55
30 jun. / 18:49
€ 375
bram
24 jun. / 14:25
€ 350