Constant - Constant (Nieuwenhuys): Mooie kleurenets - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Constant (1920-2005)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
1-1-1

Prachtige Kleurenets van Constant, ingedrukt in mooi handgeschept papier.

Titel: Onbekend
Jaartal: onbekend
Afmetingen ets: 19cm x 15cm
Afmetingen blad: 39cm x 50cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 180/190
Herkomst: Uitgebracht bij Prent 190

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Garantie:

Informatie: