Corneille - geen titel - Verkocht

Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 15!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 15!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 15!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 15!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 15!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen65 x 47 cm (h x b)
Passe-partout83 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
fraaie zeefdruk van corneille
oplagenummer:87/250
potlood gesigneerd

let op!!!
de zeefdruk zit gelijmd tussen het passe partout.
het passe partour is beschadigd.
Het werk zelf heeft een kleine beschadiging
 wordt passend verpakt aangetekend verzonden
Binnen Nederland € 6,95
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

ObjectlocatieEindhoven,  Nederland
Starttijd22-8-2019 om 11:28
Eindtijd25-8-2019 om 15:16
Biedingen (5)