Corneille - geen titel - Verkocht

Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 125!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 125!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 125!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 125!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 125!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 x 46 cm (h x b)
Incl. lijst63 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie litho van corneille
potlood gesigneerd
uitgave E/A

wordt aangetekend verzonden kosten koper.
verzenden/glasschade,risico koper
Binnen Nederland € 6,95

ObjectlocatieEindhoven,  Nederland
Starttijd15-10-2019 om 17:41
Eindtijd20-10-2019 om 15:39